Pradžia

Informacija norintiems prekiauti 2021 m. gruodžio 1 d. Kalėdų eglės įžiebimo metu

INFORMACIJA NORINTIEMS PREKIAUTI 2021 M. GRUODŽIO 1 D., KALĖDŲ EGLĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖS METU

Informuojame, kad Širvintose 2021 m. gruodžio 1 d. 18.00 val. vyks Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Nuo 12.00 val. šurmuliuos kalėdinė mugė.

Kviečiame prekybininkus: tautodailininkus, amatininkus, ūkininkus, verslininkus, registruotis ir prekiauti.

Mokestis prekybininkams nebus taikomas.

SVARBU:

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD VISOS PREKYBOS PALAPINĖS TURI BŪTI PAPUOŠTOS KALĖDŲ TEMATIKA!

Informuojame, kad nuo 2021 metų lapkričio 4 dienos iki lapkričio 22 dienos yra priimami prašymai prekybai 2021 m. gruodžio 1 d. vyksiančios kalėdinės mugės metu.

Draudžiama paslaugas teikiantiems asmenims važiuoti I. Šeiniaus g. pėstiesiems skirta alėja. Prašytume nenutraukti paslaugų teikimo ir / ar neišmontuoti paslaugų teikimo vietos anksčiau kaip 2021 m. gruodžio 1 d. šventės pabaigos.   

Asmuo, pateikęs prašymą prekiauti įsipareigoja, kad asmenys, prekiausiantys Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu atitiks bent vieną iš šių kriterijų:

 1. Yra pasiskiepiję COVID-19 ligos vakcina ir turi galimybių pasą.
 2. Persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas).
 3. Atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą – ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą.

ASMENYS, PATEIKĘ PRAŠYMUS PREKIAUTI, ATSKIRAI INFORMUOJAMI, AR ĮTRAUKTI Į SĄRAŠUS, NEBUS. VISA INFORMACIJA APIE PREKYBĄ IR PREKYBININKŲ SĄRAŠAI 2021 METŲ LAPKRIČIO 24 DIENĄ BUS PASKELBTI INTERNETO SVETAINĖJE WWW.SIRVINTOS.LT

Norintys prekiauti kulinarinio paveldo gaminiais ar maisto produktais pateikia:

 1. Nustatytos formos prašymą (rasite čia ir susijusių dokumentų skiltyje);
 2. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją (patvirtintą įmonės antspaudu ir parašu);
 3. Verslo liudijimo ar registravimo pažymėjimo kopiją (patvirtintą įmonės antspaudu (jei privaloma jį turėti) ir parašu);
 4. Tautinio paveldo sertifikato kopiją (jei turite).

Norintys prekiauti tautodailės gaminiais ir kitomis ne maisto prekėmis pateikia:

 1. Nustatytos formos prašymą (rasite čia ir susijusių dokumentų skiltyje);
 2. Verslo liudijimą ar registravimo pažymėjimo kopiją (patvirtintą įmonės antspaudu (jei privaloma jį turėti) ir parašu);
 3. Gaminių nuotrauką (neprivaloma);
 4. Tautodailininko pažymėjimo kopiją (jei turite).

Užpildytas ir pasirašytas prašymas bei reikalaujamų dokumentų kopijos iki lapkričio 22 dienos pateikiamos Širvintų rajono savivaldybės administracijai:

paštu (Vilniaus g. 61, Širvintos),

elektroniniu paštu: savivaldybe@sirvintos.lt (dokumentai turi būti nuskenuoti ir pasirašyti),

elektroniniu būdu, naudojantis Elektroninių valdžios vartų portalu: https://www.epaslaugos.lt/portal/citizen/service/42522/24423

arba pristatant į Širvintų rajono savivaldybės administraciją (Vilniaus g. 61, LT-19120 Širvintos).

 

DĖMESIO!!!

VISŲ DALYVAUJANČIŲ PRAŠOME LAIKYTIS LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS REKOMENDACIJŲ, PREKYBOS VIETOS TURI BŪTI ĮRENGTOS TIK PAGAL NUSTATYTUS REIKALAVIMUS:

 • PREKYBOS VIETOJE PRIVALOMA TURĖTI DEZINFEKCIJOS PRIEMONES;
 • UŽTIKRINTI SAVO PREKYBOS TERITORIJOJE PIRKĖJŲ SRAUTŲ SUVALDYMĄ;
 • TURĖTI INFORMACINĮ NURODYMĄ DĖL SAUGAUS ATSTUMO LAIKYMOSI EILĖSE;
 • PARDAVĖJAMS REKOMENDUOJAME MŪVĖTI PIRŠTINES, DEVĖTI APSAUGINĘ KAUKĘ.

SVARBU!!!

DĖL PREKYBOS LAIKO

 

Į šventę prekybininkai 2021 m. gruodžio 1 d. gali atvykti nuo 8.00 val. iki 11.00 val.

Iki mugės pradžios – 12.00 val. turi būti galutinai parengtos prekybos vietos ir iš teritorijos patrauktos transporto priemonės.

DĖL PREKYBOS VIETOS DYDŽIO

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visos prekybos vietos yra patvirtinto dydžio 6 kv. m (3x2).

DĖL ELEKTROS ENERGIJOS

Informuojame, organizatoriai neaprūpins elektros energija, todėl prekybininkai, naudojantys elektros energiją, privalo turėti elektros tiekimo įrangą – generatorių.

DĖL APSAUGANČIOS DANGOS

Po prekystaliais ir kita prekybos įranga privaloma naudoti veją apsaugančią dangą (jei prekybos vieta yra ant žalios vejos).

DĖL TEISĖS AKTŲ LAIKYMOSI

Informuojame, kad renginio metu privalote laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų, reglamentuojančių prekybą ekstremaliosios situacijos laikotarpiu.

Taip pat privalote būti susipažinę su Prekybos Širvintų rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklėmis, patvirtintomis Širvintų rajono savivaldybės tarybos  2017 m. birželio 22 d. sprendimu Nr. 1-163 ir privalote jų laikytis.

Už pažeidimus asmenys atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Administracijos direktorius gali panaikinti leidimą prekiauti, jei gauna kontroliuojančių institucijų raštiškus pranešimus apie nustatytus šių taisyklių pažeidimus.

PRAŠYMAS DĖL LEIDIMO PREKIAUTI MAISTO PREKĖMIS VIEŠOJO RENGINIO METU

PRAŠYMAS DĖL LEIDIMO PREKIAUTI NE MAISTO PREKĖMIS VIEŠOJO RENGINIO METU

 

Už prekybą atsakingas asmuo – Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus specialistė Dovilė Romaškienė, tel. 8 612 23794, dovile.romaskiene@sirvintos.lt