. Pradžia

Širvintų rajono savivaldybės administracija skelbia projekto partnerių atranką0

Informuojame, kad www.pertvarka.lt yra paskelbtas investicinis projektas „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Vilniaus regione“. Atsižvelgiant į investicinį projektą, Širvintų rajono savivaldybės administracija planuoja įgyvendinti projektą „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Širvintų rajone“, kurio metu bus įkurti grupinio gyvenimo namai.

Širvintų rajono savivaldybės administracija skelbia projekto „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Širvintų rajone“ partnerių atranką.

Partnerių atrankos tikslas – siekti kokybiško, skaidraus ir viešo projekto įgyvendinimo, atrinkti projekto partnerius, kurie galėtų tinkamai teikti grupinio gyvenimo namų apgyvendinimo paslaugą Širvintų rajono savivaldybėje.

Asmenų tikslinė grupė – proto ir (arba) psichikos negalią turintys asmenys.

Projekto partneriu gali būti:

  • biudžetinės įstaigos
  • viešosios įstaigos
  • nevyriausybinės organizacijos, asociacijos
  • religinės bendruomenės ar bendrijos
  • labdaros ir paramos fondai

Vykdoma veikla - grupinio gyvenimo namų paslaugos teikėjas.

Projekto partnerių atrankos konkurso paraiškos rengiamos ir teikiamos vadovaujantis  Projekto „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Širvintų rajone“ partnerių socialinėms paslaugoms organizuoti ir teikti atrankos tvarkos aprašu, patvirtintu Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-04-28 įsakymu Nr. 9-354 „Dėl projekto „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Širvintų rajone“ partnerių socialinėms paslaugoms organizuoti ir teikti atrankos tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Paraiškos ir prie jos pridedami dokumentai turi būti pateikti Širvintų rajono savivaldybės administracijai iki 2020 m. gegužės 12 d. 17.00 val. Paštu arba pristačius asmeniškai adresu Vilniaus g. 61, Širvintos. Paraiškos gali būti teikiamos el. paštu [email protected]. Dėl papildomos informacijos paraiškų teikimo klausimais kreiptis į Širvintų rajono savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoją Eglę Piškinaitę, el. p. [email protected], tel. 8 614 74665.

 

Paraiškos atrankos konkursui forma

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}