Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centre (Poliklinikoje) nuo rugpjūčio 1 d. pradės dirbti gydytoja Agnė Juozaitytė, Vilniaus universitete įgijusi gydytojo profesinę kvalifikaciją, baigė rezidentūrą ir įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją. Rezidentūros metais A. Juozaitytė vykdė mokslo tiriamajį darbą profesinių veiksnių įtakos onkologiniams susirgimams tema, gilinosi į vaikų sveikatos klausimus.
Įstaigos vadovės Liudmilos Braškienės teigimu, naujai gydytojai priskirta buvusios Širvintų r. PSPC gydytojos Joanos Raginytės apylinkė, todėl jos pacientams nereikės papildomai kreiptis dėl prisirašymo, nebent pageidautų gydytis pas kitą gydytoją. Agnė Juozaitytė pacientus priims pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 7.30 iki 14 val., antradieniais ir ketvirtadieniais – nuo 13 val. iki 19 val. Jau galima registruotis.
{{msg}}