Informuojame, kad vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos 2020 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. V-285 ,,Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos“, 2020 m. kovo 6 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės įsakymu Nr. 9-181 „Dėl gripo epidemijos Širvintų savivaldybėje paskelbimo, kaip COVID-19 plitimo prevencijos“ skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje pradžia.
{{msg}}