. Pradžia

Ž. Pinskuvienė deda raudoną šauktuką: Širvintose užbaigtos sporto komplekso statybos ir atidaryta universali sporto salė0

Ž. Pinskuvienė deda raudoną šauktuką: Širvintose užbaigtos sporto komplekso statybos ir atidaryta...

  „Jausmas, kai po ilgo ir sudėtingo sakinio pabaigoje gali padėti šauktuką. Raudoną šauktuką – kokį aš labai mėgstu,“ – Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė apibūdino ne tik Širvintoms, bet apskritai Lietuvos sportui svarbų ir, deja, ne tokį dažną įvykį.

  Rugsėjo 14-ąją galutinai užbaigti naujojo Širvintų sporto komplekso įkūrimo darbai ir atidaryta nauja, universali sporto salė!!!

  Kai didžiuosiuose miestuose vienas po kito dygsta prekybos, pramogų centrai, komerciniai objektai, Širvintos ir toliau atkakliai siekia prioriteto užtikrinti viešas, prieinamas sporto ir laisvalaikio paslaugas siekiant auginti stiprią, sveiką, aktyvią jaunąją kartą, sudaryti sąlygas sportuoti tiek vaikams, tiek profesionaliems sportininkams.

  Universali sporto salė pritaikyta krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui, rankiniui, tenisui, įrengta nauja aerobikos salė.

  Tame pačiame komplekse veikia jau pernai duris atvėręs plaukimo baseinas su pirtimis, sūkurine vonia, kaskadomis, vaikų zonomis, treniruoklių salė.

  Įrengtos ir visos reikalingos pagalbinės patalpos, dušinės, persirengimo kambariai, trenerių, administracijos patalpos, automobilių stovėjimo, vaikų žaidimų aikštelės.

  Iškilmingoje Širvintų sporto komplekso universalios sporto salės atidarymo šventėje dalyvavo Seimo nariai Jonas Pinskus, Zigmantas Balčytis, Andrius Palionis, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, Lietuvos sporto centro atstovas Arūnas Aidukas, Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Infrastruktūros direkcijos vadovas Ritas Vaiginas, Širvintų sporto komplekso projektavimo darbus atlikusios įmonės UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis ir architektas Edvardas Šegžda, rangovo UAB „Akvesta“ direktorius Irmantas Pučinskas ir darbų vadovas Artur Stankevič, darbų techninis prižiūrėtojas Danas Liseckas.

  Pakiliu momentu pasidžiaugti atvyko kunigas Marius Talutis, Širvintų r. savivaldybės valdančiosios koalicijos Tarybos nariai, Širvintų krašto garbės piliečiai, švietimo įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai, Širvintų rajono geradariai, verslininkai, ūkininkai, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, kūno kultūros mokytojai, treneriai, krepšinio besimokantis jaunimas.

  „Turbūt teisūs tie, kurie sako, kad arba reikia daryti gerai ir iki galo nei daryti bet kaip ar visai nieko nedaryti. Ir jei prieš 6 metus turėdami 250 000 Eur savo griūnančio senojo baseino remontui, išdrįsome iškelti mintį, priimti sprendimus, parengti projektą ir per šį laiką jį įgyvendinti pastatydami visiškai naują, modernų kompleksą, tai galiu tik pasidžiaugti, kad šiame kelyje buvome didžiulė stipri komanda,“ – sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, dėkodama už drąsą balsuojant priimant svarbiausius sprendimus – praėjusios ir dabartinės Širvintų r. savivaldybės Tarybos valdančiosios daugumos nariams, visai projektą įgyvendinusiai Administracijos komandai, projektuotojams, rangovams, techniniam prižiūrėtojui, finansavimą skyrusioms institucijoms, sporto bei krepšinio ekspertams.

  „Širvintoms – 546 metai, tačiau LKL lygio krepšinio čia dar nebuvo. Tikiu, kad naujoje salėje užaugs ne tik stipri jaunųjų Širvintų sportininkų karta, bet jėgas išbandys ir aukščiausio lygio komandos,“ – merei įteikęs sėkmės simbolį – krepšinio kamuolį sakė  naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

  Atidarymo šventėje, kurią vedė sporto komentatorius Ignas Grinevičius, simbolines tolimų bei baudos metimų rungtynes naujojoje Širvintų salėje sužaidė Vilniaus „Ryto“ ir Prienų „LABAS GAS“, įtraukę renginio dalyvius bei žiūrovus, o savo pasirodymais džiugino Vilnius „Ryto“ šokėjos ir Tarptautinių cirko festivalių laureatė, „Lietuvos talentų“ 3 vietos laimėtoja, oro akrobatė Karolina Stanionytė.

 „Tenka tik apgailestauti, kad į atidarymo renginį dėl pandemijos sąlygų galėjome pakviesti tik 100 žmonių. Šiuo momentu norėjosi pasidalinti su visais širvintiškiais, tačiau svarbiausia, jog pasiektas tikslas. Nueitas ilgas ir labai sudėtingas kelias nuo šio sporto komplekso idėjos iki pirmojo etapo – baseino užbaigimo pernai, ir galutinio finišo – universalios sporto salės užbaigimo. Širvintų sporto kompleksas pastatytas, atviras ir pasirengęs tiek mažiausiųjų treniruotėms, laisvalaikiui, aerobikai, tiek profesionaliam sportui!“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Už sustabdytas renginio akimirkas dėkojame fotografui Mindaugui Dateniui.

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}