Pradžia

Vietos savivaldos dieną Širvintose gims bendras jaunimo ir Savivaldybės projektas0

Vietos savivaldos dieną Širvintose gims bendras jaunimo ir Savivaldybės projektas

 

„Savivalda – tai jūs visi,“ – su šiandien minima Vietos savivaldos diena sveikindama Širvintų rajono savivaldybėje gausiai susirinkusį jaunimą akcentavo Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Vietos savivaldos dieną Širvintų rajono savivaldybėje jau tampa tradicija organizuoti atvirų durų dieną jaunimui – mūsų ateičiai. O šiandien Širvintose vyksta jaunimo „Veiksmo diena“ – bendras Širvintų rajono savivaldybės, Atviros Lietuvos fondo, OSFL projektų ir Pilietinių iniciatyvų centro Jaunimo pilietiškumo ugdymo projektas „Aš irgi sprendžiu!”, kurio tikslas - kurti projektus ir išsakyti idėjas, ką norėtųsi pakeisti savo rajone.

Per 70 jaunuolių iš viso rajono ugdymo įstaigų šiandien darbuojasi Savivaldybėje, bendrauja su rajono vadovėmis, Tarybos nariais, Administracijos skyrių vedėjais, grupėmis rengia projektus. Veiksmo dienos pabaigoje visos grupės pristatys savo idėjas ir kartu su Savivaldybės atstovais išrinks patį geriausią projektą bei gaus finansavimą jam įgyvendinti.

Susitikimo su Savivaldybės mere Živile Pinskuviene ir mero pavaduotoja Irena Vasiliauskiene, Tarybos nariais Daiva Puziniene, Alfonsu Romu Maršalka, Rimu Stepaičiu, Zenonu Miseliu jaunimas uždavė jiems rūpimus klausimus apie vykdomus projektus, apleistus pastatus ir jų savininkus, domėjosi verslo lengvatomis, biudžetinių įstaigų akreditacija dėl savanorystės bei kt.

„Džiaugiuosi, kad Širvintų rajone auga aktyvi ir pilietiška jaunoji karta. Labai smagu bendrauti su jaunais žmonėmis, išklausyti juos, kartu ieškoti sprendimų, kurie reikalingi mūsų visų ateičiai,“ – sako Širvintų r. merė Živilė Pinskuvienė.

   

   

   

   

   

   

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}