. Pradžia

Startuoja dar vienas projektas, skirtas pagerinti Širvintų rajono vaikų ugdymo sąlygas0

Startuoja dar vienas projektas, skirtas pagerinti Širvintų rajono vaikų ugdymo sąlygas

Gera žinia, kurios laukia Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ bendruomenė – startuoja dar vienas projektas, skirtas pagerinti Širvintų rajono vaikų ugdymo sąlygas.

Spalio 14 d. Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasirašė rangos darbų sutartį su viešąjį konkursą laimėjusiu rangovu P. Leišio IĮ dėl ugdymo infrastruktūros modernizavimo darbų. Projekto įgyvendinimo metu bus atliktas Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ dviejų pirmame aukšte esančių ikimokyklinio (lopšelio) ugdymo grupių patalpų modernizavimas, sutvarkytos bendrosios erdvės (salė, koridorius). O mažųjų širvintiškių ugdymui planuojama įsigyti priemonių, skatinančių kūrybiškumą ir savireguliaciją.

„Šis projektas – tik dalis to, ką iš tiesų norime nuveikti seniausiame Širvintų lopšelyje-darželyje. Patalpos čia kapitalinio remonto nematė nuo pastatymo laikų, todėl džiugina jau ir pirmasis žingsnis. Savivaldybės administracija parengė projektą ir gavo finansavimą sutvarkyti I pastato aukšte esančias pačių mažiausių lopšelinukų grupes, salę, koridorius. Pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos reikalavimus, kiekvienoje grupėje bus įrengta virtuvėlė, valgymo zona, atskirtos erdvės ugdymui, žaidimams ir poilsiui, sanitarinės patalpos. Sąlygos iš tiesų pagerės. Tačiau rankų nesudėsime, kovosime ir dėl šio projekto tęstinumo, kad pastatas būtų sutvarkytas iš esmės, nes to verkiant reikia,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.  

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}