Pradžia

Sportas. Žaidynėse rajonui pelnyta 330,5 taško.0

Alytuje baigėsi Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Rajono rinktinei atstovavo keturios Širvintų sporto centro sportininkės. Aukščiausią vietą iškovojo Mingailė Vasiliauskaitė: ieties metimo rungtyje (rez. 31.03, 5vieta), rutulio stūmimo varžybose (rez. 7.94 m, 23 vieta).

22 vietą 800 m bėgimo rungtyje užėmė Aistė Garbatavičiūtė (rez. 2:47, 67), 25 vietą 100 m bėgimo rungtyje užėmė Goda Smailytė (rez.13,72 s), 42 vietą – Kamilė Liekytė (rez. 14,23 s). Reikia pažymėti, kad šioje rungtyje varžėsi 96 „sprinterės“. Šuolio į tolį rungtyje 38 vietą iškovojo Kamilė (rez. 413 cm), 44 vietą – Goda (rez. 407 cm). Šioje rungtyje startavo 76 šuolininkės.

Lengvaatlečiai, pirmieji startavę žaidynėse, rajonui pelnė 330,5 įskaitinių taškų. Širvintų rajonas pagal gyventojų skaičių priskirtas VI grupei. Žaidynėse dalyvaus žolės riedulio, grindų riedulio ir stalo teniso komandos. Po šių sporto šakų pasirodymų bus nustatyta Širvintų rajono vieta žaidynėse.