. Pradžia

Sportas. Tarptautiniame „Žalgiris Open“ turnyre – penktoji vieta0

Sportas. Tarptautiniame „Žalgiris Open“ turnyre – penktoji vieta

Savaitgalį Vilniuje vyko 2019 metų tradicinis tarptautinis „Žalgiris Open“ moterų  riedulio uždarųjų patalpų turnyras. Dėl taurės kovojo 3 Baltarusijos ir 5 Lietuvos komandos. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius. Pogrupiuose komandos žaidė ratų sistema.

„B“ pogrupyje Širvintų Sporto centro riedulininkės (mokytoja Rasa Buzienė) nesunkiai rezultatu 9:0 nugalėjo Kauno  „Taurą-Veršvus“ (Paulina Pumputytė pelnė 4, Kamilė Liekytė – 2, po 1 įvartį pridėjo Karolina Urbonavičiūtė, Akvilė Rutkauskaitė ir Loreta Girdzijauskienė). Rungtynės su Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ po įtemptos, permainingos kovos baigėsi lygiosiomis rezultatu 5:5. Trečiose rungtynėse širvintiškės neprilygo Baltarusijos čempionėms Minsko „Minsk“ komandai ir pralaimėjo rezultatu 1:11 (Akvilė Rutkauskaitė). Baltarusės šiaulietes nugalėjo rezultatu 5:1 ir sutriuškino kaunietes rezultatu 19:0. Rungtynės tarp šiauliečių ir kauniečių baigėsi rezultatu 13:1.

Pogrupio varžybose „Minsk“ komanda su 9 taškais buvo pirma. Šiaulietės ir širvintiškės surinko po 4 taškus. Dėka geresnio įvarčių skirtumo antros buvo „Ginstrektė-ŠSG“ komanda, trečios – Širvintų SC riedulininkės. Ketvirtos – kaunietės.

„A“ pogrupyje pirmą vietą užėmė Gardino „Ritm“ komanda. Antros buvo Vilniaus „Žuvėdros-SM Tauro“ žaidėjos. Trečios – Šiaulių „Akademijos“ komanda ir ketvirtos – Minsko „Minsk“ 2 žaidėjos.

Kovoje dėl 7–8 vietų „Minsk“ 2 komanda rezultatu 3:1 nugalėjo Kauno „Taurą-Veršvus“. Širvintiškės rezultatu 5:0 nugalėjo Šiaulių „Akademijos“ komandą (Paulina Pumputytė pelnė 4, Akvilė Rutkauskaitė – 1 įvartį) ir užėmė 5 vietą. Kovoje dėl 3–4 vietų „Ginstrektė-ŠSG“ komanda rezultatu 5:4 palaužė „Žuvėdrą-SM Tauro“ riedulininkes.

Finalinėse rungtynėse žaidė Baltarusijos „Ritm“ ir „Minsk“ komandos. Pagrindinis rungtynių laikas neišaiškino nugalėtojo. Lygiosios – 1:1. Teko mušti po 3 baudinius. Čia fortūna buvo „Ritmo“ komandos pusėje, kurios žaidėjos realizavo – 2, o „Minsk“ – 1 baudinį.

Varžybų uždarymo metu komandoms nugalėtojoms ir prizininkėms buvo  įteiktos taurės, žaidėjos buvo apdovanotos medaliais.

Puikiai rungtyniavusi ir 12 įvarčių pelniusi Širvintų SC žaidėja Paulina Pumputytė buvo apdovanota geriausios komandos žaidėjos ir perspektyviausios žaidėjos prizais.

 

Varžybų vyriausiasis sekretorius, EHF komisaras                             Borisas Sockis

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}