Pradžia

Sportas. Dvi Širvintų Sporto centro komandos iškovojo teisę žaisti Lietuvos riedulio finalinėse varžybose0

Savaitgalį Širvintų Sporto centro salėje vyko 2018–2019 Lietuvos mokinių pirmenybių Pietų zonos I etapo II rato uždarųjų patalpų mergaičių U–14 (2005 gimimo metų ir jaunesnių) žolės riedulio varžybos. Rungtyniavo 5 komandos iš Vilniaus, Kauno ir Širvintų.

Geriausiai žaidė po I rato varžybų pirmavusi Širvintų Sporto centro – I komanda, kuriai vadovauja mokytoja Aušra Janutaitė. Širvintiškės be didelio vargo rezultatais 10:1 nugalėjo Vilniaus SM „Žuvėdrą-Taurą“, 9:0 Kauno „Taurą-Veršvus“, 7:3 Širvintų SC–2, 14:1 Širvintų SC – 3 komandas ir užtikrintai užėmė pirmąją vietą.

Komandoje žaidė Martyna Ragauskaitė, Kamilė Rakštytė, Goda Smailytė, Valentina Bartkevičiūtė, Evelina Ribokaitė ir Viktorija Dalinkevičiūtė.

Širvintų SC – 2 komanda (mokytoja Rasa Buzienė) rezultatais 3:0 nugalėjo kaunietes, 6:0 Širvintų SC – 3, tačiau po įtemptos kovos, minimaliu rezultatu 3:4 pralaimėjo vilnietėms ir užėmė trečiąją vietą. Vilniaus SM „Žuvėdra-Tauras“ komanda rezultatu 3:2 palaužė kaunietes, 4:0 Širvintų SC – 3 ir užėmė antrąją vietą.

Kauno „Tauro-Veršvų“ merginos rezultatu 4:2 nugalėjo Širvintų SC – 3 žaidėjas ir liko ketvirtoje vietoje.

Susumavus I ir II ratų komandų iškovoto reitingo taškus galutiniai rezultatai atrodo taip: