. Pradžia

Šįryt Širvintas aplankė ne tik pakilios laukiamų švenčių nuotaikos, bet ir ypatingi svečiai iš užsienio!0

Šįryt Širvintas aplankė ne tik pakilios laukiamų švenčių nuotaikos, bet ir ypatingi svečiai iš...
Šįryt Širvintas aplankė ne tik pakilios laukiamų švenčių nuotaikos, bet ir ypatingi svečiai iš užsienio – tarptautinio Erasmus+ projekto, skirto smurto prevencijai, partneriai iš Italijos ir Lenkijos!
Projekto partneriams susitikus jau ketvirtą kartą, šįsyk – mūsų mieste, Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Eglė Piškinaitė užsienio delegacijai pristatė pranešimą apie moterų lyderystę vietos savivaldoje, Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė konkretizavo Širvintų rajono pavyzdį, o Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Kananovič pristatė socialinių paslaugų spektrą mūsų rajone, Savivaldybės administracijos atliekamas funkcijas, rajono situaciją bei paslaugų teikėjų, bendradarbiaujančių institucijų ir organizacijų vaidmenį.
Moteris lyderė – visada po padidinamuoju stiklu, jos karjera vertinama visai kitaip nei vyrų, visuomenę dar vis saisto iš senų laikų įsitvirtinę stereotipai. Širvintų rajono savivaldybė yra vienintelė Lietuvoje, kurioje mero, vicemero, administracijos direktoriaus ir direktoriaus pavaduotojo pareigas užima moterys.
Būtent apie tai vyko diskusijos, o svečiai uždavė ne vieną klausimą.
Popiet užsienio delegacija lankėsi Socialinių paslaugų centre, Širvintų atviroje jaunimo erdvėje ir Širvintų vaikų dienos centre.
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}