. Pradžia

Širvintų trečiojo amžiaus universitetui – 10 metų!!!0

Širvintų trečiojo amžiaus universitetui – 10 metų!!!
Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai ir jų veikla – verti didžiausios pagarbos, susižavėjimo, palaikymo. Tai ir gražus pavyzdys jaunajai kartai, akivaizdžiai parodantis, kad mokytis niekada nevėlu, o noras bendrauti, dalintis, kažką nauja sužinoti tampa ryšiu, vienijančiu ir vyresnio amžiaus žmones.
Šiandien Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kartu vicemere Janina Pažusiene ir Širvintų trečiojo amžiaus universiteto dalyviais 2022–2023 mokslo metus atidarė šv. Mišiomis Širvintų šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje, po kurių trumpai, bet šiltai, su daina ir diskusijomis visi pasibuvo Meno mokykloje.
Universiteto rašomas, pildomas, klijuojamas dienoraštis – puiki proga prisiminti visus 10 metų.
„Džiaugiuosi, kad jau 8 iš jų – didžiąją dalį – esame kartu. Buvo gera išgirsti, kaip mūsų senjorai džiaugiasi jiems skirtais projektais, mankštomis baseine, įvairiomis paskaitomis, koncertais, kiek keliauja ir bendrauja su kitų rajonų bendraminčiais“, – įspūdžiais dalinasi Savivaldybės merė.
Merė Ž. Pinskuvienė nuoširdžiai padėkojo Trečiojo amžiaus universiteto veiklos kuratorėms Joalitai Mackonienei ir Daivai Chadusevičienei, kurios daug prisidėjo, jog prieš 10 metų išsipildžiusi žmonių svajonė įgijo dabartinį stiprios ir vis augančios bendruomenės pavidalą.
Savivaldybės vadovės džiaugėsi galėdamos pasveikinti susirinkusius Širvintų krašto šviesuolius, „studentus“, mininčius garbingus jubiliejus, naujus narius, padėkoti už organizuotumą ir aktyvumą, palinkėti prasmingų mokslo metų.
O kad gimtadienio nuotaika tęstųsi dar ilgai, merė ir vicemerė pakvietė visus į aktorės Nijolės Narmontaitės koncertą, skirtą specialiai trečiojo amžiaus universiteto dalyviams, kuris vyks spalio 24 d. Širvintų kultūros centre.
Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}