. Pradžia

Širvintų rajono šeima - viena iš konkurso „Žingsniai 2018“ nugalėtojų0

Širvintų rajono šeima - viena iš konkurso „Žingsniai 2018“ nugalėtojų

Lapkričio 7 d. Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir patarėja Janina Pažusienė po Europos Socialinio Fondo finansuojamų projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurso „Žingsniai 2018“ apdovanojimų lankėsi Oksanos ir Dariaus Avlasevičių namuose ir pasveikino šeimą tapus viena iš dešimties nugalėtojų.

Savo sėkmės istoriją ši šeima pradėjo kurti po pozityvios tėvystės mokymų. Veikli, komunikabili keturių vaikų mama Oksana džiaugiasi lankytų kursų nauda ir dalinasi savo patirtimi. „Pradėjome daug laiko skirti vaikams, stengėmės juos išgirsti ir su jais kalbėtis – anksčiau mūsų šeimoje taip nebuvo. Dabar mūsų namuose viskas kardinaliai pasikeitė – ir tik į gera“, - teigė moteris.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mūsų įgyvendinamų projektų dėka Širvintų rajone daugėja stiprių šeimų, laimingų vaikų. Tikiu, kad Bendruomeninių šeimos namų vykdomi pozityvios tėvystės kursai bei kitos paslaugos atneš sėkmės istoriją dar ne vienai mūsų rajono šeimai. Didžiuojuosi, kad naujo leidinio „Žingsniai 2018“ viršelyje šypsosi būtent mūsų krašto pozityviai nusiteikusi ir gerą pavyzdį rodanti šeima“ – su džiaugsmu ir pasididžiavimu sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

   

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Širvintų rajone įgyvendinimas Europos Sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamas projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Širvintų rajone“.

Bendruomeniniuose šeimos namuose teikiamos kompleksinės paslaugos šeimai: pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, mediacijos paslaugos, vaikų priežiūra užsiėmimų metu (daugiau informacijos http://sirvintuspc.lt/paslaugos/bendruomeniniai-seimos-namai/).

Koordinatoriaus tel.: 8 608 10924

El. paštas: seimosnamai@sirvintuspc.lt

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}