Pradžia

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja0

2019 m. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 72 gaisrai ir buvo atlikta 27 gelbėjimo darbai.

Birželio 3 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Gelvonų g. buvo rasta II pasaulinio karo laikų granata. Buvo budėta tol, kol atvyko išminuotojai ir granatą sunaikino vietoje.

Birželio 5 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Kernavės g. įvyko autoįvykis, reikalinga pagalba. Atvykus į vietą, buvo nuo važiuojamosios kelio dalies surinkti iš lengvojo automobilio Ford Galaxy išsilieję tepalai, nuplauta kelio danga.

Birželio 6 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Družų k., Širvintų g. reikalinga pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Atvykus į vietą, buvo išlaužtos buto durys, į vidų įleisti medikai ir policijos pareigūnai, padėta išnešti ir į GMP automobilį įkelti ligonį.

Birželio 9 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų mstl., Vilniaus g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medžio dalis. Atvykus į vietą, medis buvo supjaustytas ir patrauktas į šalikelę.

Birželio 9 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Užušilių k., Beržyno g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs ūkinis pastatas.

Birželio 9 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Užublendžių k., Ateities g. esančiame pastate jaučiamas svilėsių kvapas. Atvykus į vietą, buvo apžiūrėtos pastato patalpos, degimo nerasta.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}