Pradžia

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja0

2019 m. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 48 gaisrai ir buvo atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Balandžio 8 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Gudulinės k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 40 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 13 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Plikiškių k., Plikiškių g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 200 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 14 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Šiaulių k., Vilniaus g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą buvo užgesintas atvira liepsna degęs gyvenamasis namas, apsaugoti šalia namo stovėję ūkiniai pastatai.                 

 

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba taip pat informuoja, kad š.m. gegužės 1-5 d. visoje šalyje bus vykdoma akcija „Svečiuose pas ugniagesius“. Šios akcijos metu, gyventojai bus kviečiami atvykti į šalies priešgaisrines gelbėjimo tarnybas ir susipažinti su ugniagesiu gelbėtojų darbu bei turima gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika bei įranga. Kviečiame visus norinčius š.m. gegužės 1-5 dienomis atvykti į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, esančia Širvintų r. sav., Širvintų sen., Širvintų k., Sodžiaus g. 25, bei susipažinti su ugniagesio gelbėtojo darbu iš arti.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}