Pradžia

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja apie atliktus darbus0

Pranešame, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 58 gaisrai, atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Birželio 5 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 2 a. ploto degusios žolės.

Birželio 5 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Blendės k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėta gesinti apie 300 a. ploto degusios durpingos miško paklotės ir pušų miško.

Birželio 6 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k., Spėros g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 90 a. ploto degusios žolės.

Birželio 8 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Trejokų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. ploto degusios žolės.

Birželio 8 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pasodninkų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. ploto degusios durpingos pievos.

Birželio 9 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Levaniškių I k. kažkas dega. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad žmonės prižiūrėdami degina laužą.

Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Krūmėniškių k. kilo gaisras miške. Atvykus į vietą, miškininkams buvo padėtas gesinti apie 100 a. ploto degusios durpingos miško paklotės ir pušų miško.  

Birželio 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Avižonių k., Kaštonų k. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintos šalia ūkinio pastato degusios šiukšlės.

Informuojame visuomenę, kad š.m. birželio 18-21 d. (nuo 09.00 val.) Širvintų tvenkinyje (šalia miesto paplūdimio) bus vykdomi ugniagesių gelbėtojų užsiėmimai, tema „Skęstančiųjų gelbėjimas“. Kviečiame visus norinčius stebėti pratybas, gauti naudingos informacijos apie saugų elgesį vandenyje šiltuoju metu laiku.

 

Viršininkas                                                                                                                                                                            Eugenijus Iziumcevas

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}