Pradžia

Puikios nuotaikos ir energijos kupinas Onos Karickienės 90-asis jubiliejus0

Puikios nuotaikos ir energijos kupinas Onos Karickienės 90-asis jubiliejus

Gražią gegužės popietę, papuoštą kvapniais pavasario žiedais, nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai gražaus 90-ojo jubiliejaus proga skriejo Onai Karickienei iš Vileikiškio.

Energinga, linksma, nuoširdi, kupina optimizmo, šeimos vadinama spindulėliu jubiliatė su svečiais dalinosi ne tik puikios nuotaikos receptais, bet ir be galo įdomiais pasakojimais iš savo gyvenimo. Ona pasakojo apie sunkius ūkio darbus, kuriuos dirbo visą gyvenimą, apie vaikų auginimo ypatumus anuomet, apie džiaugsmą, kurį jai dabar teikia 4 vaikai ir 4 anūkai, apie viltį sulaukti proanūkų, pomėgį spręsti kryžiažodžius, kuriam net akinių nereikia, kasdienę mankštą, suteikiančią jėgų judėti toliau.

Vicemerė Laima Versekėnaitė, kartu su Zibalų seniūnijos seniūnu, laikinai pavaduojančiu Musninkų seniūnijos seniūną Ramūnu Jasevičiumi, pasveikinusi gražaus gimtadienio proga apjuosė Oną simboline austa juosta. Įteikusi gėlių puokštę vicemerė perdavė Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus ir linkėjo, kad veidą ir toliau puoštų šypsena, kad netrūktų energijos ir puikios nuotaikos, džiugintų artimųjų rūpestis ir meilė, išsipildytų visi norai ir svajonės.

Stiprios sveikatos ir ilgų, gražių gyvenimo metų, miela Ona!

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}