Pradžia

Prasidėjo daugiabučių kiemų tvarkymo darbai0

Prasidėjo daugiabučių kiemų tvarkymo darbai

Adresu J. Janonio g. 9 jau prasidėjo kiemų infrastruktūros sutvarkymo darbai – daugiabučio kieme gremžiamas senas asfaltas, išardyti ir nuimti seni šaligatviai.

Širvintų rajono savivaldybė 2017 m. spalio 26 d. patvirtino Širvintų rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo, remonto darbų bei projektavimo paslaugų, dalyvaujant fiziniams ir / ar juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, kuriuo mūsų rajono gyventojams sudarytos realios galimybės susitelkti ir sutvarkyti savo gyvenamųjų daugiabučių kiemus. Pagal šį tvarkos aprašą gyventojai kartu su Širvintų rajono savivaldybės administracija bendromis lėšomis gali įrengti įvažiavimus, inžinerinius tinklus, sutvarkyti stovėjimo aikšteles, šaligatvius, įrengti apšvietimą bei atlikti kitus kiemų tvarkymo darbus.  Savivaldybė finansuoja net 80 procentų lėšų, o gyventojams reikia prisidėti likusių 20 procentų.

Iš viso Širvintose bus tvarkomi trijų miesto daugiabučių namų kiemai - J. Janonio g. 9, Jaunimo g. 19 ir Upelio g. 24.

Svarbu tai, kad tokie projektai Širvintų rajone vykdomi pirmą kartą,  ir tai yra didžiausias Savivaldybės prisidėjimas prie panašių programų, kurios vykdomos ir kitose  Lietuvos savivaldybėse.

„Viskas daroma tam, kad atvažiavus į savo kiemą žmonėms būtų patogu pasistatyti automobilį, kad vaikams ir senjorams būtų saugu vaikščioti šaligatviais“ – prasidėjus darbams sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Susidomėjusius šia galimybe gyventojus kviečiame teikti paraiškas Savivaldybės administracijai.

Tvarkos aprašą ir paraiškos formą galite rasti www.sirvintos.lt

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}