Pradžia

„Metų ūkio“ apdovanojimai šiemet vyks kitaip0

„Metų ūkio“ apdovanojimai šiemet vyks kitaip

Kasmet Lietuvoje ir Širvintų rajone skelbiamas konkursas „Metų ūkis“, kurio tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti ir diegti naujoves. Kiekvienas ūkis pasižymi išskirtinumu, unikalumu, kai kurie žemdirbiai vykdo švietėjiškas edukacines programas, supažindina su krašto paveldu, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir patys organizuoja veiklas. Ūkininkai domisi naujomis technologijomis, stengiasi tobulėti, o jų indėlis į Širvintų krašto kultūrą ir paveldą yra neįkainojamas.

Širvintiškiams jau tapo įprasta, kad „Metų ūkio“ apdovanojimai yra tapę tradicine rudens šventės dalimi. Tačiau turint mintyje, kad rudenį žemdirbiams – dar nesibaigia darbymetis, kad šiais metais minimas valstybės atkūrimo šimtmetis, nutarta, kad apdovanojimų šventę organizuoti kitaip – šventiškai, pakiliai, ypatingai.

2018 m. rugsėjo 10 d. Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės potvarkiu Nr. 6-41 sudaryta 8 asmenų darbo grupė, kurioje be Savivaldybės, Kultūros centro specialistų – ir pačių ūkininkų atstovai, susirinkusi į pirmąjį  posėdį, nutarė pagerbti rajono ūkininkusšventės „Metų ūkis 2018“ metu, kuri vyks gruodžio 7 d. Apdovanojimams bus įsteigtos nominacijos, planuojama koncertinė programa.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}