Pradžia

Lopšelis-darželis „Boružėlė“ įgyvendino respublikinį projektą0

Lopšelis-darželis „Boružėlė“ įgyvendino respublikinį projektą

Širvintų r. savivaldybės kultūros centro parodų salėje vyko Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ vykdomo respublikinio ikimokyklinių ir priešmokyklinių švietimo įstaigų kūrybinio projekto „Rodos, jau girdžiu, kaip sunkiai kalas žodis, daigas, paukštis ir gerumas“ baigiamasis renginys.

Savo nuotaikingu pasirodymu renginį pradėjo Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ vaikučiai. Sveikinimo žodį tarė ir apie projektą kalbėjo laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas Sondra Bartulienė. Širvintų lopšelio-darželio pedagogai pristatė visus keturis projekto etapus, supažindino su jų tikslais, veiklomis ir rezultatais. Džiugu, kad vykdytas projektas pritraukė dalyvių ne tik iš Širvintų rajono, bet ir daugelio kitų šalies vietovių. Baigiamajame renginyje dalyvavo svečiai iš Kauno, Klaipėdos, Pakruojo, kitų miestų bei miestelių.

Šauniu komandiniu, kūrybišku darbu džiaugėsi ir projekto dalyvius sveikino projekto globėja Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

„Džiaugiuosi lopšelio-darželio „Boružėlė“ pokyčiais, įgyvendintu projektu ir jo veiklomis, dėkoju įstaigos vadovei Sondrai Bartulienei už kūrybingumą, veiklumą ir iniciatyvą, už gebėjimą suburti kolektyvą tokio masto projektams. Didelis ačiū visoms auklėtojoms, kurių nuoširdus darbas yra akivaizdžiai matomas laiminguose vaikų veiduose. Juk darželis yra ta pirmoji ugdymo pakopa, kurioje smalsiam mažam žmogučiui taip reikia išreikšti save, pažinti ir atrasti pasaulį,“ – sakė projekto globėja Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Projekto dalyviai ir partneriai  buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Po renginio iš visos Lietuvos atvykusios pedagogės viešėjo ūkininkės Dalios Ėmužytės ekologiniame ožkų ūkyje, kur buvo pristatyti gamybos, realizacijos procesai. Kalbėta apie tai, kaip vaikus skatinti pažinti gamtą.

   

                

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}