Pradžia

Kompleksiškai tvarkomas miestas0

Kompleksiškai tvarkomas miestas

Palankūs orai leidžia tęsti pradėtus darbus ir džiaugtis puikiais rezultatais. Įrengus automobilių stovėjimo aikštelę prie naujojo stadiono ir ligoninės, baigiamas tiesti pėsčiųjų takas ir įrengiama vaikų žaidimų aikštelė. Visai šalia – sutvarkyta ir atnaujinta Meno mokykla, užtikrinanti geresnę neformaliojo švietimo paslaugų ir prieinamumo kokybę. Veikia atvira jaunimo erdvė, kurioje jaunimas susirenka praleisti laiką, vyksta įvairūs renginiai. Mažuosius tėveliai turi galimybę pradžiuginti čia pat esančia vaikų žaidimų kambario „Pipiras“ erdve. Greta jau ateinantį pavasarį atsiras ir lauko batutai.

Šiuo metu tvarkoma Meno mokyklos ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos teritorija – tvarkomi įvažiavimai. Taip pat vykdomas gimnazijos ugdymo erdvių modernizavimas – atnaujinama sporto salė, aktų salė, koridorius.

Darbai atliekami kompleksiškai, todėl visa ši miesto dalis taps moderni ir patogesnė gyventojams.

„Džiaugiuosi, kad gerėja ir modernėja ugdymo paslaugos, sudaromos palankesnės sąlygos augti ir tobulėti mūsų jaunajai kartai. Miestas atgyja, atsiranda vis daugiau laisvalaikio praleidimo formų, vis daugiau galimybių laiką leisti lauke. Kuriama palanki aplinka šeimai, įvairaus amžiaus žmonėms,“ – teigia Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}