. Pradžia

Jaunimo naujienos. Širvintose vyko seminaras vaikams ir jaunimui „Gera darau – gerai jaučiuosi“ 0

Jaunimo naujienos. Širvintose vyko seminaras vaikams ir jaunimui „Gera darau – gerai jaučiuosi“

2015 m. spalio 6 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje vyko seminaras „Gera darau – gerai jaučiuosi“, skirtas vaikams ir jaunimui. Šiame seminare dalyvavo mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunimas, kurie gavo galimybę pažvelgti į save, išgirsti ir išklausyti kitą, pasisėmė gerų
emocijų.

 

Vaikai neformaliojo ugdymo metodais mokėsi pristatyti save ir savo tikslus dabar ir ateityje, siekiant gerų mokymosi rezultatų, norimos karjeros, atsakingo dalyvavimo visuomenės veikloje – piešė ir pristatė „gyvenimo žemėlapius“.

 

Seminaras organizuotas, įgyvendinant projektą „Aktyvūs vaikai“, kurį vykdo VšĮ „Socialinės partnerystės centras“ (partneris Širvintų rajone – VšĮ „Ritter sporto akademija“). „Socialinės partnerystės centras“ veiklą vykdo nuo 1997 m., didelį dėmesį skiria prevencinei veiklai su socialinės rizikos šeimomis bei jose augančiais vaikais, jaunimu, kurie yra didžiausioje rizikoje patirti smurtą, psichikos sutrikimus, nuolat mato šeimines problemas, yra linkę nelankyti mokyklos.

 

Projekto tikslas – suteikti moksleiviams ir vaikams, linkusiems nelankyti mokyklos, galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą socialinę ir sportinę veiklą Vilniuje, Trakų, Širvintų, Anykščių ir Utenos rajonuose.

 

Projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto lėšų pagal Vaikų ir jaunimo socializacijos projektų finansavimo ir organizavimo konkurso nuostatus, patvirtintus švietimo ir mokslo ministro.

 

Daugiau informacijos:

Stasė Makštutienė, tel. 860043623, el.p. [email protected]

 

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}