. Pradžia

Jau 4 Širvintų įmonės tapo „Šeimos kortelės“ partnerėmis0

Jau 4 Širvintų įmonės tapo „Šeimos kortelės“ partnerėmis

„Turime „Šeimos kortelę“ ir naudojamės nuolaidomis,“ –  džiaugiasi širvintiškė daugiavaikė mama, išsakydama lūkesčius, kad kortelės partnerių sąraše atsiras ir daugiau įmonių.

 „Šeimos kortelė“ veikia jau nuo rugsėjo 1 d. Su ja teikiamos įvairios nuolaidos daugiavaikėms ir neįgalų vaiką auginančioms šeimoms.

Per pirmąjį mėnesį šias korteles jau įsigijo 23 proc. mūsų rajono šeimų. O tarp pačių pirmųjų „Šeimos kortelės“ įmonių-partnerių – net 4 mūsų rajono įmonės – UAB „Ekmeta“, UAB „Ježvitas“, R. Šimonio IĮ „Viktorija“, laikraštis „Širvintų kraštas“. Savivaldybės žiniomis, dokumentus tapti „Šeimos kortelės“ partneriais yra pateikusios ir daugiau mūsų krašto įmonių bei paslaugų teikėjų.

„Džiugu, kad mūsų rajono šeimos žino apie joms skirtas naujoves ir naudojasi Šeimos kortelėmis, o rajono įmonės prisideda prie šios iniciatyvos ištiesdamos pagalbos ranką gausioms ir neįgalų vaiką auginančioms šeimoms. Tikiu, kad geras pavyzdys užkrečia ir netrukus įmonių-partnerių skaičius mūsų rajone bus dar didesnis. O „Šeimos kortelės“ nuolaidomis pasinaudos visi tie, kuriems yra skirta ši iniciatyva,“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Kviečiame Širvintų rajono gausias ir neįgalų vaiką auginančias šeimas kreiptis dėl Šeimos kortelės išdavimo. Tai galima padaryti internetu www.spis.lt arba atvykus į Socialinės paramos skyrių ar seniūniją. Kortelės išduodamos nemokamai ir į Jūsų namus atkeliauja paštu. Kortelė yra vardinė ir galioja tik su asmens dokumentu.

Įmonės bei paslaugų teikėjai, tapę Šeimos kortelės partneriais, prekių pardavimo ar paslaugų teikimo vietose naudoja Šeimos kortelės ženklą, apie jų teikiamas nuolaidas gausioms ir neįgalų vaiką auginančioms šeimoms skelbiama interneto svetainėje www.seimos-kortele.lt, kitose kortelės viešinimo priemonėse (stenduose, reklamjuostėse, lankstinukuose ir kt.) visoje Lietuvoje.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}