Pradžia

Atsisveikinimas su Širvintų rajono savivaldybės vicemere0

Atsisveikinimas su Širvintų rajono savivaldybės vicemere

Šiandien Širvintų rajono savivaldybės administracijos kolektyvas ir įstaigų vadovai susirinko padėkoti Savivaldybės mero pavaduotojai Irenai Vasiliauskienei už 4 bendro darbo metus. Į šias pareigas vicemerė buvo išrinkta nuo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos.

Skambėjo daugybė nuoširdžių linkėjimų ir gražių žodžių, kuriuos vicemerei tarė Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko Eugenijaus Jovaišo patarėja Nijolė Balčiūnienė. Taip pat Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko patarėja įteikė merei knygą ir pasveikino su dideliu bei gražiu laimėjimu. Ji pasidžiaugė, kad miestas gražėja ir keičiasi, palinkėjo kuo geriausios sėkmės.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir kiti Savivaldybės įstaigų vadovai linkėjo vicemerei didžiausios sėkmės naujose veiklose ir dėkojo už visapusišką palaikymą, bendradarbiavimą, rūpestį, stiprybę. Vadovės pabrėžė, kad, nepaisant visų negandų, mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė išliko drąsi ir dirbo. Dirbo pirmiausia – rajono žmonėms ir jų labui.

Mero pavaduotoja džiaugėsi, galėjusi dirbti kartu ir kolektyvui linkėjo šeimyninės laimės, darnos, tarpusavio supratimo, o tada, pasak jos, ir darbuose geriau seksis.

 

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}