. Pradžia

Visi testai, atlikti Širvintų parapijos globos namuose, neigiami0

Visi testai, atlikti Širvintų parapijos globos namuose, neigiami

Situacija Širvintų parapijos globos namuose nerami išliko iki pat savaitgalio.
Atsiliepusi į Savivaldybės prašymą, į įstaigą atvyko Vilniaus miesto savivaldybės deleguota mobili brigada, kuri atliko pakartotinius COVID-19 testus visam personalui bei sąlytį su susirgusiu asmeniu turėjusiems gyventojams. Situaciją koordinuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Parapijos globos namų valdytojas buvo įpareigotas užtikrinti veiklą. Įstaigos darbuotojams, turėjusiems sąlyti su susirgusiuoju, iki sulauks tyrimų atsakymų nurodyta griežtai laikytis saviizoliacijos.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro teigimu, tolimesni sprendimai dėl įstaigos veiklos priimami gavus visus tyrimų rezultatus.


Atnaujinta informacija.

Visi Širvintų parapijos globos namų darbuotojų ir kartu su susirgusia gyventoja gulėjusių asmenų ir pakartotiniai testai yra neigiami.

Visgi ši žinia būtų dar geresnė ir raminanti, jei testais patikrinti būtų ir visi globos namų gyventojai. Šioje situacijoje negalime suprasti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro sprendimo netirti senukų. Juolab, kad ir terpių tepinėliams buvo gauta, ir mobili medikų brigada iš Vilniaus vakar buvo suorganizuota.
„Manau, kad neturint 100 proc. testų atsakymų, į darbą bus nelabai ramu eiti ir globos namų darbuotojams, ir čia gyvenantiems žmonėms, ir jų artimiesiems. Be abejo, visus sprendimus priima Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, tačiau, mano nuomone, toks sprendimas yra neteisingas“ - sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}