Pradžia

Nuotraukų konkursas „Širvintos metų sūkuryje“!

Sustabdyta akimirka gali būti be galo brangi, žavinga ir prasminga. Mūsų miestas ir rajonas sparčiai keičiasi, kasmet atsiranda naujų, mūsų krašto žmonėms svarbių objektų. Šiame procese yra ir nekintančių dalykų, istorinio, kultūrinio paveldo, gamtos objektų, kurie išlieka svarbūs kaip pamatinės vertybės. Kviečiame fotografijos meno gerbėjus, mėgėjus ir profesionalus dalyvauti Širvintų rajono savivaldybės administracijos skelbiamame nuotraukų konkurse „Širvintos metų sūkuryje“.

Gyvendami, būdami savo gimtajame krašte, fiksuokite jo vaizdus ir dalinkitės jais. Konkurso tikslas – populiarinti Širvintų krašto savitumą, grožį, patrauklumą ir vertybes:

Atsižvelgiant į skirtingus metų laikus (žiema, pavasaris, vasara, ruduo).

Skatinant savojo krašto pažinimą ir patrauklų jo pristatymą.

Nustatant geriausiai Širvintų kraštą atspindinčius / reprezentuojančius gamtos, lankytinų vietų, kultūros paveldo objektus.

Pristatant kultūros, sporto, jaunimo ir bendruomenių renginius.

Ugdant Širvintų rajono gyventojų kūrybiškumą.

Konkurso laikas – nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki 2017 m. gruodžio 1 d. Nuotraukas prašome siųsti elektroniniu paštu sirvintusavivaldybe@gmail.com visą konkurso laikotarpį, nurodant autoriaus vardą, pavardę, kontaktinę informaciją, ar autorius yra mėgėjas, ar profesionalas. Konkursui pateiktas nuotraukas  rasite Širvintų rajono savivaldybės facebook paskyroje.

Konkurso „Širvintos metų sūkuryje“ nuostatai