Pradžia

Skelbiami Rasos šventės prekybininkų sąrašai0

Sumokėti už prekybą ar paslaugų teikimą ir pateikti kvitus Širvintų rajono savivaldybės administracijai prekiautojai turi ne vėliau kaip iki 2019 m. birželio 7 d.

paštu (Vilniaus g. 61, Širvintos), elektroniniu paštu: savivaldybe@sirvintos.lt arba pristatant į Širvintų rajono savivaldybės administraciją (Vilniaus g. 61, LT-19120 Širvintos)

Asmenys, laiku nesumokėję už prekybos vietą, iš prekybos sąrašų bus išbraukti.

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visos prekybos vietos yra patvirtinto dydžio 3x2=6 m2,

todėl didesnė palapinė netilps!!!

Teritorijos planas. 

Informacija apmokėjimui.

RASOS ŠVENTĖ

2019 M. BIRŽELIO 23 D.

Prekybininkų sąrašai

Viešojo maitinimo paslaugų teikimas

Eil.

Nr.

Juridinio / fizinio asmens pavadinimas

Vietos numeris

1.

UAB „Berneliai“

1M

2.

UAB „Nendrė vėjyje“

2M

3.

UAB „PERKŪNKIEMIS plius“

3M

4.

Svetlana Lebedeva

4M

5.

MB „Ratuoti mėsainiai“

5M

6.

Robertas Amšiejus

6M


Prekyba maisto produktais

Eil.

Nr.

Juridinio / fizinio asmens pavadinimas

Vietos numeris

1.

UAB „Brolimo“

15K, 35K

2.

UAB „Rimutės šimtalapiai“

12K

3.

D. Krikščiūno IĮ

23K

4.

Zitos Šimėnienės įmonė

32K

5.

UAB „Joalda“

25K, 38K

6.

UAB „Inrijo“

45

7.

UAB „Armeniukas“

14K

8.

Vitalija Ginelevičienė

22K, 39K

9.

Gediminas Šopis

19K

10.

UAB „Šerno pėda“

34K

11.

MB „Kuršių rūkykla“

24B-25B

12.

Jūratės ir Alvydo Čižių kepyklėlė

„Duona kūnui ir sielai“

18K

13.

UAB „Linkuvos alus“

17K

14.

UAB „Milersa“

16K

15.

MB „Upeivių žuvys“

50

16.

Angelė Maskoliūnienė

31K

17.

UAB „Alsteka“

20K

18.

Raimonda Mikniūnienė

37K, 48

19.

UAB „Autosera“

33K

20.

UAB „Raginėlis“

30K

21.

UAB „Metina“

27K

22.

UAB „Komercija verslui“

51, 57

23.

Ilona Trumpytė

53

24.

UAB „Peva“

25

25.

Alvydas Griškevičius

29K

26.

Vaida Lemežienė

47

27.

Alvyda Vitkevičienė

13K

28.

Petras Linkevičius

54

29.

Miroslavas Kamašinas

24

30.

UAB „Trys ereliai“

36K

31.

Juozas Zavistauskas

55

32.

UAB „Kamion“

26K

33.

Šarūnas Dautartas

56

34.

Artūras Jalnonis

A1

35.

A.Udrienės IĮ

46

36.

Žilvinas Augutis

22

37.

UAB „Gintus“

A2

38.

Tautvydas Adomavičius

12K-R1

39.

Vanda Petraškienė

A13

40.

UAB „Pankera“

A12

41.

UAB „Richė“

A11

42.

UAB „Kadaginė“

A3

43.

MB „Kavos legenda“

84

44.

Petras Pocius

23K-R1

45.

UAB „Fotogama“

83

46.

IĮ „Graida“

A4

47.

Rimas Stanislovaitis

A10

48.

MB „Margas lukštas“

A5

49.

Jolantos Širkevičiūtės įmonė

49

50.

Erikas Morkaitis

A7

51.

Birutės Drevininkaitienės įmonė „Rugelis“

A9

52.

MB „Saldžiosios gėrybės“

A6

53.

Dianos Žaldarienės firma

21K

54.

UAB „Ustukių alus“

52

55.

UAB „Takena“

20K-R1, 22K-R1

56.

Rasa Ilinauskaitė

23

57.

Darius Jucevičius

26B-27B

58.

UAB „Karališka kibininė“

R-2


Prekyba ne maisto produktais

Eil.

Nr.

Juridinio / fizinio asmens pavadinimas

Vietos numeris

1.

Vida Mikoliūnienė

1K

2.

Jūratė Abromavičienė

58K

3.

Rita Kazlienė

2K

4.

Laimutė Varanauskienė

54K

5.

Jūratė Povilaitienė

53K

6.

UAB „Daroleta“

74

7.

Violeta Jasinevičienė

6K

8.

Henrikas Germanas

4K

9.

Jurijus Mochnačiovas

61K

10.

Violeta Valentonytė

3K

11.

Rasa Norvaišaitė

60K

12.

Emilija Paulauskienė

10K

13.

Albina Balkė

52K

14.

Violeta Augulienė

55K

15.

Gintautas Vainius

50K

16.

Angelina Grabauskienė

65K

17.

Žibuoklė Šliažienė

8K

18.

Danutė Bastienė

51K

19.

Jonas Gulbinas

75

20.

Daiva Steponavičienė

64K

21.

Jūratė Gliaudelytė

44K

22.

Daiva Jonuškienė

62K

23.

Dalia Liberienė

42K

24.

Orinta Diatlovienė

45K

25.

Damylė Domicelė Urbakonienė

50K-R1

26.

Birutė Baltavičienė

7K

27.

Vitalija Varnienė

63K

28.

Rasa Čepienė

43K

29.

Danutė Burzinskienė

40K

30.

IĮ „ALEL dovana“

82

31.

Aurimas Kalakauskas

80

32.

Violeta Šuopienė

41K

33.

Rūta Budavičiūtė

67K

34.

Jurijus Bykovas

57K

35.

Gitana Vyšniauskienė

78

36.

Artūras Marcinkevičius

79

37.

Vytautas Tirlikas

69K

38.

Egidijus Tribulas

71-72

39.

Romarika Pikelienė

70K

40.

Marija Olechnovič

9K

41.

Gleb Bobyliov

81

42.

Diana Aukštikalnienė

48K

43.

Beata Eimantaitė

58

44.

Lina Svencickienė

47K

45.

Birutė Kisielienė

59K

46.

Dalia Jovaišienė

59

47.

Dmitrij Smalcer

46K

48.

Asta Lukoševičienė

60

49.

Jurgita Kaščiukaitė-Kutkienė

68K

50.

Eglė Skardžiūtė

62

51.

UAB „Egipto lobiai“

67

52.

Alma Karsten

63

53.

D. Dzimidavičienės IĮ

61

54.

Romanas Melnikas

64

55.

Dianos Žaldarienės firma

76

56.

Virginija Kvedarienė

66K

57.

UAB „Aido logistika“

24K

58.

Vytautas Valodka

57K-R1

59.

VšĮ „Menas sau“

56K

60.

Galina Volkova

68

61.

Vaida Prusakova

65

62.

Vida Prokopavičienė

66

63.

UAB „Nuro grupė“

69

64.

MB „Mėnulio sodai“

73

65.

N. Petrošienės įmonė „ANDRENA“

70

66.

Leidykla „Žara“

77

67.

Kernavės bendruomenė

5K

68.

Mindaugas Paknys

73K

69.

Staselė Pabrinkienė

72K

 

Komentarai

*need_admin_confirmation*

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}