. Pradžia

STOP netvarkai

Širvintų rajono savivaldybė skelbia naują rubriką „STOP NETVARKAI“, kurioje bus viešinami pažeidėjai – privačių teritorijų savininkai, nesilaikantys viešosios tvarkos, aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklių.

Todėl prašome privačių teritorijų savininkų susitvarkyti: surinkti šiukšles, sutvarkyti šabakštynus, nugenėti netvarkingus medžius bei krūmus, išgrėbti savo teritoriją. Būkime  pilietiški ir visuomeniški, gerbkime savo kraštą, paraginkime kaimynus puoselėti gamtą.

Informuojame, kad buvo sudaryta darbo grupė Širvintų rajono ir miesto teritorijų apžiūrai. Netvarkingos teritorijos bus užfiksuotos, o jų savininkams išsiųsti įspėjamieji raštai. Jeigu per tam tikrą nustatytą laikotarpį privačių teritorijų savininkai nesureaguos ir/ ar nevykdys nurodymų,  informacija bus paviešinta Širvintų rajono savivaldybės internetiniame puslapyje, skyrelyje „STOP NETVARKAI“ ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Taip pat nesutvarkytų teritorijų savininkams Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius skirs baudas teisės aktų nustatyta tvarka.


Nuo 2019 m. gegužės 15 dienos pradedame viešinti privačias teritorijas, kurių savininkai nesilaiko viešosios tvarkos, aplinkos tvarkymo ir švaros taisyklių. Paviešintų teritorijų savininkai nuo 2019 m. balandžio mėn. nesureagavo ir/ ar nevykdė nurodymų. Sekite naujienas socialinio tinklo „Facebook“ Širvintų rajono savivaldybės paskyroje.